"PET OTEL"

Seyahat edeceksiniz ama gözünüz gibi sakındığınız köpeğiniz ya da kedinizi yolculuğunuz sırasında yanınızda götüremeyeceksiniz. Petland Veteriner Kliniği siz yokken ona bakacak,onu koruyacak, sevecek ve gerektiğinde Veteriner Hekimleri vasıtasıyla müdahale edebilecek bir ortam hazırlayarak pet otel hizmeti vermektedir.

Köpeğinizi veya kedinizi konaklaması için bırakacaksınız. Öncelikle bu hizmeti veren başka yerlerle birlikte Petland Veteriner Kliniğine gelerek sevimli dostumuzun kalacağı,gezinti yapacağı ve dolaşacağı alanları önceden görmenizi ve köpeğinize yada kedinize bakacak personelimiz ve veteriner hekimlerimizle görüşmenizi tavsiye ederiz. Otelimiz kalorifer ve klima sistemi ile donatılmış olup, 24 saat temiz ve uygun ortam ısısıyla korunmaktadır. 24 saat interaktif kameralar vasıtasıyla ortamlarında takip edilerek kayıt altına alınmakta, uygunsuz bir ortam veya durumda derhal müdahale edilmektedir. Ortamları ultraviyole ışınları ile dezenfekte edilmekte ve konakladıkları boxlarda hiç bir dostumuzun diğer dostumuzla temas etmesine izin verilmemektedir.Pet otelimizde kalan misafirlerimizin, mizaçlarına göre birlikte veya tek tek, hava durumuna göre 150 m2'lık alanda serbestçe gezinti yapmaları ve yine mizaçlarına göre refakatçi vasıtasıyla yürüyüş yapmaları sağlanmaktadır. 

Pet Otelimizde konaklayacak kedi veya köpeklerimizin uygun ve sağlıklı bir ortamda kalabilmeleri için otel kabul şartları aşağıda belirtilmiştir.

1. Pet sahibi tarafından imzalı otel başvurusu formu doldurulmaktadır.

2. Muayenesi yapılmakta ve iç ve dış parazit kontrolü gerçekleştirilmektedir.

3. Aşılarının tam ve eksiksiz olması veya otele giriş tarihinden en az 1 hafta önce tamamlanmış olması gerekmektedir.

4. Özellikle KENNEL COUGH hastalığına karşı mutlaka aşılaması yapılmaktadır.

5. Yavru köpek veya kedi pet otelimize kabul edilmemektedir. 

6. Kilosu, yiyeceği yemek, oğun sayısı, özel diyet uygulanıp uygulanmayacağı, hoşlandığı veya hoşlanmadığı durumlar, kızanda olup olmadığı gibi özel durumlar belirlenerek, özel eşyaları kayıt altına alınır.

7. Özellikle kısmen de olsa yalnizlık çekmemesi için yatağı ya da battaniyesi veyahutta kokusunu alabileceği sahibine ait bir kazak veya bir kısım oyuncağının yanında bulunması tavsiye edilir.

Pet otel randevüleri için 0 312 385 5018 nolu tele fondan irtibat kurunuz. 

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj