1999 yılında Veteriner Hekim Esra Çelik ÖZKAN tarafından kurulan ve aradan geçen 25 yıl boyunca faaliyetini sürdüren Petland Veteriner Kliniği, bugün, 600 m2 kapalı, 300 m2 açık alanda hizmet yürütmektedir.

Küçük dostlarımızın ve siz değerli sahiplerinin rahat ve ferah bir ortamda sağlık hizmeti alması için;  Acil ve Normal olarak  ayrı ayrı girişli, tüm bölümleri iklimlendirme ve havalandırma tertibatına sahip, ayrı ayrı kedi ve köpek bekleme salonları, hasta kabul ünitesi, muayene odaları, triyaj odası, enfekte hasta odası, karantina odası,  sterilizasyon odası, operasyon hazırlık odası, tam steril ameliyathane, laboratuvar bölümü, serum ve ilaç uygulama odaları, yoğun bakım salonu, eczane, ayrı ayrı hospitalizasyon kedi yatış ve küçük köpek yatış odaları, radyoloji odası, görüntüleme odası, rehabilitasyon salonu, oyun ve  sosyalleşme salonu,10 adet  büyük köpek yatış bölümüyle tam teşekküllü hayvan hastanesi imkanlarıyla donatılmış olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Petland Veteriner Kliniği, 25 yıldır patili evlatlara, hayvan sevgisini önceleyen, işini sevgiyle yapan bir anlayışla ve teknolojik ekipmanlarla, güncel bilimsel teşhis ve tedavi yaklaşımlarıyla kaliteli ve nitelikli bir sağlık hizmeti sunmakta, örnek gösterilen, tavsiye edilen, güvenilen bir merkez olarak tanınmaktan ve anılmaktan mutluluk ve gurur duymaktadır.

Veteriner Kliniğimiz, patili evlatların öncelikle koruyucu sağlık hizmetiyle takip edilmesi,  dönemsel checkupla hastalıklara ön alınması hedeflenmekte, hasta olduklarında ise, veteriner ve beşeri hekimliğin tüm imkânlarını kullanmak suretiyle sağlıklarına kavuşturmak, kaliteli bir hayat geçirmeleri sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Petland Veteriner Kliniği, Kamu kurum ve kuruluşları, meslek örgütleri, sivil toplum kuruluşlarıyla ortak ve paydaş olarak sosyal sorumluluk projelerine katılmakta, hayvan hakları ve refahı konusunda çalışmalara katılmaktadır.

Veteriner Kliniğimiz, Acil Servis, Koruyucu Hekimlik, Kardiyoloji, Doğum ve Jinekoloji, İç Hastalıkları, Genel Cerrahi, Ortopedi, Genel Yoğun Bakım, Klinik Muayene, Eczane, Ağız ve Diş Hastalıkları, Laboratuvar Hizmetleri, Radyoloji ve Pet Bakım hizmeti olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm alanlarda hizmet vermektedir.

Petland Veteriner Kliniği, sahipli veya sahipsiz bütün hayvanları dostumuz olarak kabul eder ve imkânlarının bir bölümünü sahipsiz hayvanları korumaya ayırır.

 

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj
veteriner batıkent ankara hastane en iyi batıkent veteriner köpek kedi kuş kardelen hekim kısırlaştırma hastalık sokak