"YASAL UYARI"

 


Bu siteye giren herkes, bu yasal uyarıyı ve aşağıdaki hususları okumuş ve kabul etmiş sayılır.Petland Veteriner Kliniği Marka Tescil BelgesiPetland Veteriner™ , Evcil Canlılar Dünyası Veteriner Hizmetleri Ltd.Şti’nin Tescilli Markasıdır. * (2006-16146)

Hiçbir gerçek veya tüzel kişi “petland veteriner” ibaresini gerek mal veya gerekse hizmet amaçlı olarak kullanamaz. Kullananlar hakkında Markalar Hakkındaki Kanun Hükmündeki Kararnameye göre; "1-4 yıl arasında hapis cezası, 15.570 YTL ile 51.150 YTL arasında para cezası, 1 yıldan az olmak üzere işyerinin kapatılması ve aynı süre ile ticaretten men edilmesi, üretim araçlarına ve mallarına el koyulması ve ayrıca marka hakkına tecavüz dolayısıyla yoksun kılınan kazancın da tazmin edilmesi" yaptırımıyla cezalandırılmaktadırlar. 


evcilcanlilar.com.tr ve petland.com.tr , Evcil Canlılar Dünyası Veteriner Hizmetleri Ltd.Şti.'nin Resmi Siteleridir. Sitelerde bulunan bütün materyallerin tüm kullanım hakları saklı olup, izinsiz kullanılması, yayılması, dağıtılması ve kopyalanması yasaktır. Materyaller ve bigiler ticari amaçla asla kullanılamaz.
Site içeriğinin bir bölümünü veya tümünü kopyalamak, çoğaltmak, dağıtmak, yaymak vb.. tüm hareketler durumunda, Evcil Canlılar Dünyası Veteriner Hizmetleri Ltd.Şti i ve/veya vekilleri, her türlü hukuki ve cezai dava açma hakkını saklı tutar. Tüm bu süreç, Ankara Mahkemeleri nezdinde görülür. 
Veterinerlikle ilgili veya içeriğinde veterinerlik hakkında materyal bulunduran sitelerin, meta taglarında, site başlıklarında, logolarında vb.. ayırt edici özellik taşıyan bölümlerinde Petland Veteriner ve/veya bunu çağrıştıracak kelimeleri, logomuzu, logomuzun benzerlerini kullanmaları suçtur. 


- © 2007 Evcil Canlılar Dünyası Veteriner Hizmetleri Ltd.Şti.