"YASAL UYARI"

Bu siteye giren herkes, bu yasal uyarıyı ve aşağıdaki hususları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Petland Veteriner™, Evcil Canlılar Dünyası Veteriner Hizmetleri Ltd.Şti’nin Tescilli Markasıdır. * (2006-16146)

Hiçbir gerçek veya tüzel kişi “petland veteriner” markasını  iktibas veya iltibas suretiyle gerek mal veya gerekse hizmet amaçlı olarak kullanamaz.

Aksi halde; 6769 sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu’nun 30. Maddesi uyarınca; başkasına ait marka hakkına iktibas veya iltibas suretiyle tecavüz ederek mal üreten veya hizmet sunan, satışa arz eden veya satan, ithal ya da ihraç eden, ticari amaçla satın alan, bulunduran, nakleden veya depolayan kişi bir yıldan üç yıla kadar hapis ve yirmi bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılır.

Yukarıda yer alan marka hakkına karşı işlenen suçların bir tüzel kişinin faaliyeti çerçevesinde işlenmesi  hâlinde ayrıca bunlara özgü güvenlik tedbirlerine hükmolunur. Bu çerçevede;  1 yıldan az olmak üzere işyerinin kapatılması ve aynı süre ile ticaretten men edilmesi, üretim araçlarına ve mallarına el koyulması ve ayrıca marka hakkına tecavüz dolayısıyla yoksun kılınan kazancın da tazmin edilmesi" yaptırımıyla cezalandırılmaktadırlar. 

“evcilcanlilar.com.tr” ve “petland.com.tr” Evcil Canlılar Dünyası Veteriner Hizmetleri Ltd.Şti.'nin Resmi Siteleridir. Sitelerde bulunan bütün materyallerin tüm kullanım hakları saklı olup, izinsiz kullanılması, yayılması, dağıtılması ve kopyalanması yasaktır. Materyaller ve bilgiler ticari amaçla asla kullanılamaz.

Site içeriğinin bir bölümünü veya tümünü kopyalamak, çoğaltmak, dağıtmak, yaymak vb. tüm hareketler durumunda, Evcil Canlılar Dünyası Veteriner Hizmetleri Ltd.Şti i ve/veya vekilleri, her türlü hukuki ve cezai dava açma hakkını saklı tutar. Tüm bu süreç, Ankara Mahkemeleri nezdinde görülür. 

Veterinerlikle ilgili veya içeriğinde veterinerlik hakkında materyal bulunduran sitelerin, meta taglarında, site başlıklarında, logolarında vb. ayırt edici özellik taşıyan bölümlerinde Petland Veteriner ve/veya bunu çağrıştıracak kelimeleri, logomuzu, logomuzun benzerlerini kullanılması suçtur. 

          Bilgilerinize sunulur.

- © 2006 Evcil Canlılar Dünyası Veteriner Hizmetleri Ltd.Şti.

veteriner batıkent,ankara,hayvan hastane,veteriner klinik,en iyi veteriner, batıkent veteriner,köpek,kedi,kuş,kardelen,kısırlaştırma,aşılama,acil, veteriner,en ucuz veteriner,hekim,kısırlaştırma,kuduz,aşılama,hastalık,sokak